What's happening?

Wyprawa na Księżyc

Wyprawa na Księżyc

Aktualnie ogląda 10 osób

Oct. 16, 2020China100 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis filmu

Opis filmu Wyprawa na księżyc

Wyprawa na księżyc to historia w której żądna przygód dziewczyna buduje rakietę, aby spotkać mityczną boginię na Księżycu, w której Margaret występuje Sandra Oh, program Kim Jong John. Mój Boże, mój Boże. Ta obsada jest niesamowita. Mamy tu kilku producentów, którzy pracowali przy tych klasycznych i wspaniałych filmach Disneya. A dostarczenie tej magii jest trudnym zadaniem. Ale wierzę, że księżyc dostarczył magii. Czy sam film jest znajomy? Tak. Czy jest to przełom w tym, co widzieliśmy wcześniej w tego typu filmach animowanych? Niekoniecznie. Chodzi mi o to, że udało nam się przez ostatnie kilka lat. Uh, film taki jak film o marihuanie, jak zamrożony, w którym te bohaterki idą na wielką przygodę, ale zawsze jest coś innego. Niezależnie od tego, czy jest to historia, która dotyczy rodziny, w tym przypadku relacji między dwojgiem rodzeństwa, hm, jest to dziewczyna próbująca zaakceptować, jakie jest teraz życie tylko z ojcem. Podczas gdy wszyscy wokół niej, czuje się, jakby próbowała odejść od tego, co znała w przeszłości. I ta tragedia. Nadal się na tym skupia. I ktoś w jej sytuacji, tak młody jak ona, nie byłbyś, i to jest coś, z czym możemy się odnieść i piękna historia tam, uh, gdzie ona kontynuuje tę przygodę. I są pewne bardzo magiczne rzeczy, które, wiesz, wywołują łzę w oczach wielu ludzi, ale znowu wszystko sprowadza się do tego, jak sobie z tym radzą i, wiesz, nie robią tu nic rewolucyjnego.

Wyprawa na księżyc cały film online

Kolejny piękny film ze stajni Disneya

Wyprawa na księżyc wizualnie jest wybitna. Mam na myśli kolorowe, piękne. Czułem się, jakbym po raz pierwszy oglądał Ralpha prawie Demolka, kiedy udają się do krainy cukierków. A to po prostu ta piękna gama różnych kolorów, które ożywają na ekranie. Pomyślałem, że animacja tutaj i religijny styl, sposób, w jaki poruszały się postacie, wyglądały świetnie. A potem dosłownie wracamy na ziemię. I w przenośni. A ta relacja z jej ojcem jest nieco napięta. Pojawia się postać przyrodniego brata, który pojawia się w jej życiu i mówi: O rany, on jest irytujący. Naprawdę nie chcę, żeby był tu z kimś, kogo mogę wpuścić do swojego życia. I to tylko ta ciągła seria tematów, które dotyczą tej przygody. W wyprawie na księżyc widzimy ten wspaniały wizualnie bujny świat z interesującymi postaciami, w szczególności jednym głosem Kena Jonga. I czuje się jak w każdym filmie. To musi mieć albo zwariowaną postać, jak Olaf, uroczą postać, jak mały Groot lub mały Yoda. To prawie połączenie tych rzeczy. I jest naprawdę zabawny.

Wyprawa na księżyc to świetne kino, dla całych rodzin

I myślę, że ta historia jest znowu tak znajoma. Narracja to taka, którą widzieliśmy niezliczoną ilość razy. Możesz prawie czuć, nie chcę mówić o zakłóceniach. Można prawie poczuć, jak wkracza studio, wręczając te notatki reżyserowi. Zrób to proszę. Zrób to, uderz w ten rytm historii. Oto, jak zamierzamy to zakończyć. Taki jest film. To niefortunne, ale czego szukają rodziny w tym filmie, jakich małych dzieci będą szukać? Wyprawa na księżyc  dostarczy wszystkich tych rzeczy. Nigdy nie wyszedł poza to. Ale to dobrze. Tuż nad księżycem wciąż jest naprawdę fajnie. Świetna główna bohaterka, świetne relacje, słodka historia na koniec dnia.

Wyprawa na księżyc gdzie obejrzeć?

Wyprawa na księżyc gdzie obejrzeć cały film?

Wyprawa na księżyc jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Wyprawa na Księżyc
Oryginalny tytuł Over the Moon
Ocena na IMDb 6.5 10,466 głosów
Ocena na TMDb 7.5 624 głosów

Reżyser

John Kahrs
Reżyser

Obsada

Cathy Ang isFei Fei (voice)
Fei Fei (voice)
Phillipa Soo isChang'e (voice)
Chang'e (voice)
Robert G. Chiu isChin (voice)
Chin (voice)
Ken Jeong isGobi (voice)
Gobi (voice)
John Cho isFather (voice)
Father (voice)
Sandra Oh isMrs. Zhong (voice)
Mrs. Zhong (voice)
Ruthie Ann Miles isMother (voice)
Mother (voice)
Margaret Cho isAuntie Ling / Gretch (voice)
Auntie Ling / Gretch (voice)
Kimiko Glenn isAuntie Mei / Lulu (voice)
Auntie Mei / Lulu (voice)
Artt Butler isUncle / Bill (voice)
Uncle / Bill (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Kraina lodu II
Spider-Man Uniwersum
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Toy Story 4
O Yeti!
Naprzód
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Klaus
Król lew
Rodzeństwo Willoughby
Jak wytresować smoka 3
Mulan

(1) komentarz

  • Oliwia9 stycznia, 2021Odpowiedz

    Po długim szukaniu w końcu fajna strona z bajkami

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×