What's happening?

Toy Story 4

Toy Story 4

Aktualnie ogląda 12 osób

Jun. 19, 2019USA100 Min.G
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis filmu

Opis filmu Toy Story 4

Toy Story 4 to już historia czwarta. Tak więc historia zabawek czwarta to nieoczekiwany czwarty rozdział tego, co uważaliśmy za zabawkę. Trelegy jest teraz czwarty. Teraz to po prostu nie może być przyczepa. A my jesteśmy jak historia z zabawkami, trzy dotyka radości i bólu dorastania historia zabawkowa cztery dotyka radości i bólu dorastania. Trochę bardziej po tym, jak dorastałeś, ale mówiąc krótko Bonnie i jej rodzina, Bonnie jest obecną właścicielką zabawek Andy’ego, które są chyba zabawkami Bonnie, ona i jej rodzina mają samochód kempingowy, jedzie na wakacje. Jest też nowa zabawka o nazwie Forkey. Który jest zrobiony z łyżki, którą można nazwać łyżeczką. A ponieważ Forkey jest nowy w tej całej istocie, Świadomej. Wpada w świat kłopotów. Jest sklep z antykami. Kiedy ponownie spotyka się z Bo peepem, to jest przygoda. To zabawkowa historia, przygoda. Cóż, rzecz w tym, że ten film robi naprawdę dobrą robotę, będąc tutaj, oto nasze nowe postacie i zamierzamy zbudować wokół nich film. A także powracająca postać, której nie widzieliśmy przez kilka filmów, polega na tym, że zajmują dużo czasu na ekranie. Więc niektórzy weterani po prostu trochę zostali z tyłu

toy story 4 cały film online

Starzy bohaterowie schowani w cieniu

To znaczy, są w filmie, ale naciskają do przodu. Nie muszą spędzać dużo czasu przed ekranem ze wszystkimi postaciami, które kiedykolwiek były w historii zabawek. Naprawdę to doceniam, ponieważ musisz po prostu wybrać, gdzie idzie Twój czas na ekranie. Tutaj naprawdę dobrze rozłożono czas na ekranie. Czwarta historia zabawek ponownie opowiada istotną historię o ludziach używających do tego zabawek, ale istotną historię o istotach ludzkich. To zabawkowa historia, taka była zawsze, jest tym, czym zawsze jest. Będzie, jeśli kiedykolwiek zrobią kolejną po tym, co prawdopodobnie zrobią za około dziewięć lat, podczas gdy historia zabawek trzecia, czułem, że jest to ścieżka na bok, w porządku, bądźmy istotni i wpływowi. Sprawmy, żeby płakał. Ten film nadal ma te smutne chwile, ale też było, ale poprawimy nastrój.

toy story 4 gdzie obejrzeć po polsku

W Toy Story widać czasem trochę mroku

Czy to też było zaskakujące. Zawiera elementy horroru. Nie spodziewałem się tego. Chodzi mi o to, że to nie jest horror czy cokolwiek innego, ale chodź na niektóre z tych przerażających zabawek w tym sklepie z antykami, brzuchomówca, manekiny, te manekiny mają wsparcie tylko wtedy, gdy jest ręka w tyłku bez niej, są jak chodzenie po okolicy tak to jest naprawdę, po prostu będę jak, jestem jak, Hmm. To niepokojące, ale tak naprawdę to jest ten film Woody i Bo. To jest ich film. Pomyślałem, że mają naprawdę dobrą dynamikę, a ona oferuje inną perspektywę, inną perspektywę dla całego świata zabawek w życiu. Również Key i Peele, Keegan, Michael Key i Jordan bledną, że są w tym filmie, widzieliście ich w jednym z przyczep i są histeryczni. Jestem prawie pewien, że wszyscy jesteśmy ich liniami. Ad-libbed. Całkiem sporo wydawało się, że tak było, szkoda by było, gdyby nie mieli klucza w wiadrach. Jak nie, nie. Trzymaj się scenariusza. Daj spokój. Ja całkowicie Adelaide, ale także Kiana Reeves ma Duke’a. O tym właśnie mówię. Te postacie są nowe, ale to czwarta opowieść o złodziejach scen, była świetną czwartą odsłoną tego, co moim zdaniem zakończy się idealnie dla Trelegy’ego. To znaczy, nadal uważam, że historia z zabawkami zakończyła się idealnie na trylogii, ale jeśli możesz dać mi kilka. Czwarta część, która jest wierna spuściźnie. Jestem całkowicie zabawkową historią czwartą. Nie wpłynęło to na mnie tak bardzo jak trzecia historia z zabawkami. Mogło tak być, ponieważ trzecia historia z zabawkami właśnie dokonała tego skoku. Są jak, w porządku, następny poziom.

Toy Story 4 gdzie obejrzeć cały film online?

Toy Story 4 jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4
Oryginalny tytuł Toy Story 4
Ocena na IMDb 7.8 200,275 głosów
Ocena na TMDb 7.6 6,530 głosów

Reżyser

Josh Cooley
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Tony Hale isForky (voice)
Forky (voice)
Keegan-Michael Key isDucky (voice)
Ducky (voice)
Madeleine McGraw isBonnie (voice)
Bonnie (voice)
Christina Hendricks isGabby Gabby (voice)
Gabby Gabby (voice)
Jordan Peele isBunny (voice)
Bunny (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)
Ally Maki isGiggle McDimples (voice)
Giggle McDimples (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

LEGO Przygoda 2
Spider-Man Uniwersum
Jak wytresować smoka 3
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Naprzód
Śnieżka i fantastyczna siódemka
SpongeBob Film: Na ratunek
Angry Birds: Film 2
Król lew
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Kraina lodu II
Rodzeństwo Willoughby

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×