What's happening?

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Aktualnie ogląda 8 osób

May. 24, 2019USA86 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis filmu

Opis filmu sekretne życie zwierzaków domowych 2

Nieszkodliwy fundusz rodzinny, który szybko się zmienia i nie przesadza. A to, co sprawia, że ​​ta formuła działa, to fakt, że każda z naszych postaci jest dziwaczna i jest przesadną wersją jakiegoś ludzkiego typu osobowości. Więc fajnie jest je zobaczyć. Podczas gdy zwierzęta angażują się w te wszystkie zwariowane hi-jinki, dwoma wyróżniającymi się dla mnie dwoma wyróżniającymi się dla mnie był Kevin Hart jako superbohater króliczka tego królika, a następnie Harrison jako kogut, nowa postać strażnika na farmie. W sekretnym życiu zwierzaków domowych 2  ktoś próbuje nauczyć maxa wracającego z pierwszego filmu, żeby był mniejszy. Boi się wszystkiego, ale wszyscy są wspaniali. Mam też Patanol. Tiffany Haddish, wszyscy świetnie się bawią. To nie jest tak naprawdę film oparty na fabule. Dojdziemy do tego za sekundę. O wiele bardziej chodzi o samą zabawę. Hi-jinks dla tych zwierząt, aby dostać się do niektórych z nich. Moją ulubioną była fabuła z domem pani kotki i psem, który musiał wkraść się w eseju, kotem w to środowisko i wszystkim, co się z tym wiązało, a także trzeci akt, który w pewnym sensie kończy się pełnym filmem akcji. To śmieszne, ale generalnie działało wystarczająco dobrze.

sekretne życie zwierzaków domowych 2 cały film online

Zabawne kino familijne

Powodem, dla którego sekretne życie zwierzaków domowych cały film był dla mnie zabawny, jest to, że czułem, że został na swoim torze. Wiedział, że to sprawiedliwe. Prosta rozrywka dla całej rodziny. To tylko próba bycia słodkim i zabawnym. I to właśnie robi. Nie ma wielkich ambicji. Robi to, co zostało powiedziane, przejdźmy do mieszanych aspektów filmu. Najważniejsze, co przychodzi mi na myśl, to tylko traktowanie ludzkich postaci i co przez to rozumiem. Czy w przypadku obu tych filmów w zasadzie to, co robią, to to, że rozpoczynają się w ciągu pierwszych kilku minut, przedstawiasz nasze ludzkie postacie, masz życie domowe. A potem ludzie odchodzą i mamy przygody ze zwierzętami. A potem ludzie pojawiają się z powrotem w ciągu ostatnich, wiesz, pięciu lub dziesięciu minut. I rozumiem, że takie jest założenie tych filmów, ale tak jak w tym, w pierwszym mocno cię inwestują. 10 15 minut na fakt, że w mieszance jest teraz dziecko. I widzisz więź między Maxem a dzieckiem Liamem w filmie. A potem film jest o zwierzętach i mały chłopiec znika. Chodzi mi o to, że myślałem, że więź między Maxem i Liamem działa w filmie i chciałem zobaczyć więcej, ale tak naprawdę nie o tym jest ten film. Więc albo prawdopodobnie nie chciałeś grać tego tak mocno w ciągu pierwszych 10 minut, albo dać nam więcej w treści filmu.

A jeden mówi o max wychodzeniu na farmę, aby nauczyć się trochę mniej bać się koguta. A potem, w trzecim akcie, wszystkie nasze historie zbiegają się razem, tworząc wielki guzik akcji. Chodzi mi o to, że żadna z tych historii nie jest szczególnie fascynująca. Są dość śmieszne. Po prostu tam są. Aby dać nam coś, co pchnie do przodu, abyśmy mieli w sobie nasze małe przygody. Film sprawia wrażenie, jakbyś oglądał trzy różne odcinki kreskówki z sobotniego poranka, które nie mają ze sobą nic wspólnego, a które zostały połączone jeden na drugim. Na końcu jest czwarty odcinek, w którym spotykają się trzy wątki. Tak to jest. Żadne z nich nie jest szczególnie atrakcyjne, ale nigdy nie jest nudne. A potem fabuła o tygrysie jest dość ciężka jak na film, który poza tym jest bardzo lekki. Zajmuje się głównie znęcaniem się nad zwierzętami i zwierzętami z zespołem stresu pourazowego, i jest wiele rodzajów małych żartów i żartów na temat przekształcania wilków i tego tygrysa w dywany.

sekretne życie zwierzaków domowych 2 gdzie obejrzeć cały film

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 gdzie obejrzeć cały film online?

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Oryginalny tytuł The Secret Life of Pets 2
Ocena na IMDb 6.5 49,217 głosów
Ocena na TMDb 7 1,951 głosów

Reżyser

Chris Renaud
Reżyser

Obsada

Patton Oswalt isMax (voice)
Max (voice)
Kevin Hart isSnowball (voice)
Snowball (voice)
Eric Stonestreet isDuke (voice)
Duke (voice)
Jenny Slate isGidget (voice)
Gidget (voice)
Tiffany Haddish isDaisy (voice)
Daisy (voice)
Lake Bell isChloe (voice)
Chloe (voice)
Nick Kroll isSergei (voice)
Sergei (voice)
Dana Carvey isPops (voice)
Pops (voice)
Ellie Kemper isKatie (voice)
Katie (voice)
Chris Renaud isNorman / Additional Voices (voice)
Norman / Additional Voices (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

SpongeBob Film: Na ratunek
Wyprawa na Księżyc
O Yeti!
Toy Story 4
Król lew
Jak wytresować smoka 3
Śnieżka i fantastyczna siódemka
LEGO Przygoda 2
Angry Birds: Film 2
Kraina lodu II
Klaus
Spider-Man Uniwersum

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×