What's happening?

Mulan

Mulan

Aktualnie ogląda 11 osób

Sep. 04, 2020USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis filmu

Opis filmu Mulan 2020

Mulan to film z fabryki Disneya o Huggins, którym przewodzi bezlitosny Shan, najeżdżają Han China, przełamując wielki mur. Cesarz chiński rozkazuje ogólną mobilizację z wezwaniem do poboru, wymagającą dołączenia jednego mężczyzny z każdej rodziny do armii chińskiej. Kiedy Milan słyszy, że jej starszy ojciec, jedyny mężczyzna w rodzinie i weteran armii, idzie na wojnę. Jeszcze raz. Staje się niespokojna i niespokojna z powodu jego słabnącego zdrowia, biorąc starą zbroję swojego ojca i ścinając długie włosy. Przebiera się za mężczyznę, by zamiast ojca zaciągnąć się do wojska, rodzina szybko dowiaduje się o jej odejściu. A babcia Milana pochwala przodków rodziny za bezpieczeństwo Mediolanu.

Przodkowie nakazali swojemu wielkiemu kamiennemu smokowi chronić Mulan. Wysyłają małego smoka. Mushi, zhańbiony dawny strażnik, który obudził kamiennego smoka, ale przypadkowo go niszczy. Łoś, możesz zapieczętować to przed przodkami i zdecydować się chronić samego Milana. Zgłoszenie się na zgrupowanie. Milan może uchodzić za mężczyznę. Chociaż początkowo brakuje jej umiejętności wojskowych, Musu udziela Milanowi niezdarnych wskazówek, jak zachowywać się jak mężczyzna, kierując się złą oceną i stereotypowymi poglądami pod dowództwem kapitana Lee. Siang, ona i jej koledzy, stopniowo stają się wyszkolonymi wojownikami. Pragnąc, aby Mediolan odniósł sukces. Mushi tworzy fałszywy rozkaz od ojca chrząstka, który nakazuje trzonowi podążać za główną armią imperialną w góry. Posiłki wyruszyły, ale docierają do spalonej i obozowej mennicy i odkryli, że generał Lee i jego żołnierze zostali zmasakrowani przez Hunów. Gdy posiłki uroczyście opuszczają góry. Zostają napadnięci przez Hunów. Ale Woodlawn sprytnie używa Kanonu, aby wywołać lawinę, która jagody, większość najeźdźców, Shan, ty i wściekły tną ją w klatkę piersiową. Wprowadzenie oszustwa bycia mężczyzną zostaje ujawnione, gdy rana jest opatrzona bandażem, zamiast zabić Mulan, ponieważ prawo wymaga, aby Shang oszczędził jej życie. Niemniej jednak wyrzucił ją z wojska. Mediolan zostaje sam, gdy rekruci wyruszają do cesarskiego miasta, aby zgłosić wieści o zniszczeniu Hunów. Jednak okazuje się, że kilku wojowników hun, w tym Shan, przeżyło lawinę, a Mulan zauważa ich. Kiedy udają się do miasta i podbijają namiot, by schwytać cesarza w cesarskim mieście, Milan próbuje przekonać Shanga o Shanie, nowym przetrwaniu bezskutecznie. Hunowie chwytają cesarza i widzą pałac Mediolan.

mulan 2020 online

Przez cały film Mulan Trzej jej przyjaciele wojownicy są w stanie zakraść się do pałacu z pomocą Shang. Pokonują Shana, używając ludzi, gdy Shang powstrzymuje Shana przed zabiciem ciebie, cesarz Milan LER wysyła przywódcę Han na dach, gdzie stawia go w pojedynku. W międzyczasie, działając zgodnie z instrukcjami Milana i sygnalizując strzały Musu, duży wyskok w Shantanu, rakieta uderza i wrzuca go do wieży, w której wystrzeliwują fajerwerki, lub ginie w wyniku eksplozji. Nastrojowy trawnik jest początkowo upominany przez cesarza za zniszczenie pałacu i zawstydzenie armii, jej rodziny, ale jako nieoczekiwanie chwalony przez niego i zgromadzonych mieszkańców miasta za ocalenie ich. Która kłania się jej z niespotykanym zaszczytem, ​​przyjmując w prezencie herb cesarza i miecz Shantanu, grzecznie odmówiła mu zostania doradcą i prosi o powrót do swojej rodziny. Milan wraca do domu i wręcza te prezenty swojemu ojcu, który był uszczęśliwiony, że Milan bezpiecznie z powrotem zakochał się w Milanie. Shang wkrótce przybywa pod pretekstem zwrotu hełmu, ale przyjmuje zaproszenie rodziny, by zostać na kolacji. Musu zostaje przywrócony jako opiekun rodziny przez przodków podczas powracającej uroczystości.

mulan cały film

Gdzie obejrzeć?

Mulan 2 jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Oryginalny tytuł Mulan
Ocena na IMDb 5.6 99,518 głosów
Ocena na TMDb 7.1 3,969 głosów

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Cheng Pei-Pei isThe Matchmaker
The Matchmaker
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Toy Story 4
SpongeBob Film: Na ratunek
LEGO Przygoda 2
Naprzód
Spider-Man Uniwersum
Król lew
Kraina lodu II
Jak wytresować smoka 3
Klaus
O Yeti!
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Wyprawa na Księżyc

(2) komentarze

  • Maria12 stycznia, 2021Odpowiedz

    Ogólnie bajka taka sobie, mi się osobiście mało podobała!

  • Marcin13 stycznia, 2021Odpowiedz

    Najlepsi <3

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×