What's happening?

Król lew

Król lew

Aktualnie ogląda 8 osób

Jul. 12, 2019USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis filmu

Opis filmu Król Lew

Król Lew tak więc w świecie animowanych klasyków Disneya na żywo, Król Lew jest adaptacją na żywo. To wszystko CGI, ale z mojej strony nazwę to akcją na żywo, ponieważ ten film jest traktowany jak akcja na żywo. Czuję, że gdyby był animowany, gdyby uważał się za animowany, lwy i inne zwierzęta w tym filmie wyrażałyby inną emocję, inną niż podstawowa obojętność. I przypuszczam. Widziałeś Króla Lwa lub wiesz, kim jest Król Lew. To jest Hamlet. To jest jeszcze akcja na żywo. CGI remake animowanego remake’u Hamleta na żywo. Przez większość czasu jest to imponująca re-skin CGI animowanego Króla Lwa. To robi całkiem sporo rzeczy. Nie tak dobry jak animowany Król Lew.

Król lew cały film online

Ciekawy pomysł i ciekawe efekty specjalne

Naprawdę patrzyłem na hashtag Król Lew to banda ludzi, którzy wyszli z premiery. I wielu z nich powiedziało te same dwie rzeczy: Timonium, kradzież autobusu, przedstawienie i wizualnie jest niezwykłe. Te dwie rzeczy są całkowicie poprawne. Tak dobrze. W rzeczywistości może to być niebieska, czerwona obudowa, ponieważ jest to niezaprzeczalne. Trochę przesadzają z żartami z Poon Butts. Na przykład, Hej, Poon Bo był benzyną w animacji, ale to jest gotowe PG. Więc polubimy czterokrotnie mniej. Części są zabawne, jestem wielkim fanem Króla Lwa i mam kilka problemów z tym filmem. Największy, najbardziej rażący jest fakt, że tak. Podobnie jak lwy i zwierzęta, tak naprawdę nie okazują emocji ani wyrazu twarzy. Cóż, poruszają trochę oczami i brwiami, a wtedy to pomaga. Przez większość czasu ten film dokładnie naśladuje emocje lwa na twarzy, która jest Sojuszem, radosna buźka, to Sojusz, smutna twarz. To zmieszana twarz lwów. Zobacz, do czego zmierzam. To trochę trudne, kiedy po raz pierwszy oglądałem ten film. Kiedy wyszedłem z filmu król lew, pomyślałem, że dialog wydawał się sztywny. Postacie wydawały się sztywne. To tak, jakby nie wydawali się emocjonalni. Na przykład gdybym chciał zobaczyć grupę pozbawionych emocji postaci, spędziłbym czas w dystopijnej przyszłości równowagi. Ale kiedy naprawdę o tym myślę, wydaje mi się, że to lwy tak czują. Na przykład, jeśli spojrzę na postacie, które mnie wyróżniały, Zazu Timonium, Puma Shawnee. Właściwie robią fajną rzecz z Chauncey, która stawia ją na pierwszym planie jako rzeczywistą antagonistkę, a nie niektóre postacie poboczne, jest przywódczynią hien.

Piękna historia Króla Lwa poznana od początku

Czy możesz przejrzeć remake Król lew bez porównywania go z animacją? Nie, nie mogę w oryginalnej animacji Disneya Nala in Simba. Szurali się, kiedy są dorośli, a Nala wbija się w ziemię, a on idzie Nala, a ona się cofa, a on leci, to ja. Simba. I możesz zobaczyć, jak traktuje to poważnie. A potem, wiesz, są tam dudnienia, w których postacie przetwarzają informacje. Ten film tego nie robi. To jest jak, bum, Nala, Simba. Tak. Och, dobrze. Żadnych bitów. Nie jesteś, po prostu teraz wiesz. W tym filmie dzieje się to kilka razy, kilka razy. Linie wychodzą i wygląda na to, że po prostu wykonują ruchy. Bo mówią, w porządku, to jest klasyczny dialog. Po prostu przez to przechodzimy. To stworzyło postacie. Jeśli nie, aktorzy wydają się znudzeni, nawet niektórymi zdjęciami. Chodzi mi o to, że w tym filmie zdarzają się niezwykłe rzeczy. Absolutnie tego nie zabrano, ale jest kilka ujęć z animacji Króla Lwa. To by się naprawdę udało, będąc tutaj w takim stanie, Epickie zamiatanie. O mój Boże, był to stary kamień dumy. Nie w tym filmie za chwilę się wydarzy. O mój Boże. Simba zdaje sobie sprawę, że jest w głębokim gównie. Ujęcia, nie w filmie. I nie ma porównywalnych ujęć. Nie, ale jest jeszcze lepszy strzał. Nie, mam na myśli, poza tym intro jest naprawdę fajnym odtworzeniem intro do Króla Lwa, ale teraz. Wygląda jak akcja na żywo, ale tak, ujawnienie dumy rocka po prostu wsuwa się w ramkę, po której się przesuwa. A kiedy pojawia się w kadrze, muzyka wkracza w krąg życia. To nie jest tak epickie, jak przejście przez wzgórze i oto jest. I wyciągnęli „bądź przygotowany” i wypełnili go jakąś pół-osła wersją, bądź przygotowany, bądź przygotowany.

Król lew gdzie obejrzeć po polsku

Król lew gdzie obejrzeć cały film online?

Król lew jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Oryginalny tytuł The Lion King
Ocena na IMDb 6.9 208,878 głosów
Ocena na TMDb 7.2 7,296 głosów

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
JD McCrary isYoung Simba (voice)
Young Simba (voice)
Shahadi Wright Joseph isYoung Nala (voice)
Young Nala (voice)
Penny Johnson isSarafina (voice)
Sarafina (voice)
Keegan-Michael Key isKamari (voice)
Kamari (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Angry Birds: Film 2
Naprzód
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Toy Story 4
Klaus
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Spider-Man Uniwersum
Mulan
Rodzeństwo Willoughby
LEGO Przygoda 2
SpongeBob Film: Na ratunek

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×