What's happening?

Klaus

Klaus

Aktualnie ogląda 9 osób

Nov. 08, 2019Spain98 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis filmu

Opis filmu Klaus

Klaus to film o  tym, że akt dobroci zawsze wywołuje inny, nawet w zamarzniętym, odległym miejscu. Gdy nowy listonosz Jesper w mieście, przy wytwórcy zabawek przyjaciela, chmury, ich dary topią odwieczną waśnie i dostarczają pełne sanie. Świątecznych tradycji. Świetna obsada. Jason Schwartzman, JK Simmons, Joan Cusack, Rashida Jones. Mój Boże, absolutnie ułożone. Nie mogłem się doczekać obejrzenia animacji, ponieważ zobaczyłem zwiastun i powiedziałem, wiecie co? To naprawdę pięknie animowane, coś w rodzaju animacji 2d. Nie widzimy tego już tak często. Teraz oni. Lekko mieszamy elementy 3D, ale w większości jest to powrót do filmów, w których dorastaliśmy jako dziecko, przypomina mi też filmy Disneya.

Podobnie jak Atlanta, sposób, w jaki modelowano te postacie. Tutaj ma podobny odblask, ale to nie jest film Disneya. To oczywiście oryginał Netflix. I o mój Boże. Skąd się wziął ten film? Ponieważ całkowicie zszokowało mnie to, jak szczere i autentyczne okazało się, że nigdy nie wiesz, co to za film Netflix, zwłaszcza Netflix. Świąteczny film. W tym roku mieliśmy już wiele świątecznych filmów. Uh, to jest mój ulubiony i nie tylko mój ulubiony. Czuję, że to będzie jeden z tych filmów, z którymi dorasta tak wiele dzieci. Absolutnie kochający. To mógłby być kolejny świąteczny klasyk. Czy to doskonały film? Nie. Czy to taki, jak dorośli będą tacy jak?

Klaus cały film online

Bajka nie tylko dla dorosłych

Tak, to był film dla dorosłych. Wcale nie dla dzieci. Nie. To film dla dzieci, ale myślę, że spodoba się dorosłym, ponieważ jest w nim dużo serca. A postacie, sposób, w jaki grają na ekranie, wydaje się prawdziwy i autentyczny. Więc masz to miasto pełne zrzędliwych ludzi, którzy są po prostu, uh, kiedy są przeciwko sobie. Jest szaro, jest ciemno. Widzisz w palecie kolorów, kiedy po raz pierwszy przybywają, i postaci Jasona Schwartzmana w Jesper. Zostaje tam wysłany z misją dostarczenia jak największej liczby listów, ponieważ tak kazał mu tata. Teraz oczywiście nie chce tu być na początku, bo to miasto jest ponure. Fakt, że znajduje się na miejscu. To prawdopodobnie nie było dla niego najlepsze. Uh, po drodze, kiedy próbuje wykonać tę misję, znajduje. Klaus teraz, Klaus to ten, hm, dziwny starszy pan, trochę mocny z brodą, który lubi robić rzeczy. A potem odkrywają, że jeśli zrobią te przedmioty, te zabawki dla dzieci, zaczną pisać listy do Klausa.

Klaus to film przekazujący dużo emocji

Widzisz, dokąd to zmierza. To trochę historia o pochodzeniu Świętego Mikołaja. Jeśli będziesz. Widzieliśmy to już wcześniej, oczywiście wiele razy wcześniej, ale ten wydaje się nieco bardziej, hm, głęboki. I celowo, jeśli chcesz, zajmuje się tymi, którzy być może nie są najmilszymi duszami na świecie. Zajmuje się dziećmi, które dowiedzą się, cóż, jeśli będę się właściwie zachowywać, to otrzymam prezenty od Świętego Mikołaja i zaczną naprawdę pomagać innym z powodu tej bożonarodzeniowej mitologii, która iskrzy się przez cały czas, gdy Jesper wypełnia swoją misję. Korzystają z palety kolorów, uh, tej sceny. Szczeka, gdy na ekranie dzieje się radość. Po prostu uwielbiam sposób, w jaki emocje zostały przekazane w tym filmie i to, że staje się ono jeszcze głębsze, niż się spodziewasz. Z powodu wiadomości, z powodu tego, co to wysyła do dzieci, miejmy nadzieję, że będą to oglądać i dorastać przy tym filmie. A ja po prostu kocham wszystko, co przedstawia ten film, ponieważ był tak dobrze zrobiony. Było tak dobrze napisane, a nie tak bardzo. Ekspozycja jako normalny film animowany w tym duchu. I to naprawdę doskonale przygotowało wszystko dla Świętego Mikołaja. Wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o tej postaci, ale robi to w sposób nieco bardziej ugruntowany, nieco bardziej przyziemny lub tak przyziemny, jak to tylko możliwe.

Klaus gdzie obejrzeć?

Klaus gdzie obejrzeć cały film?

Klaus jak i inne najnowsze bajki dostępne są zawsze na ogladajbajki.pl

Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Klaus
Oryginalny tytuł Klaus
Ocena na IMDb 8.2 101,524 głosów
Ocena na TMDb 8.3 2,245 głosów

Reżyser

Obsada

Jason Schwartzman isJesper (voice)
Jesper (voice)
J.K. Simmons isKlaus (voice)
Klaus (voice)
Rashida Jones isAlva (voice)
Alva (voice)
Joan Cusack isMrs. Krum (voice)
Mrs. Krum (voice)
Norm Macdonald isMogens (voice)
Mogens (voice)
Will Sasso isMr. Ellingboe (voice)
Mr. Ellingboe (voice)
Sergio Pablos isPumpkin / Olaf (voice)
Pumpkin / Olaf (voice)
Mila Brener isEllingboe Girl 3 (voice)
Ellingboe Girl 3 (voice)
Sydney Brower isEllingboe Girl (voice)
Ellingboe Girl (voice)
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Kraina lodu II
Wyprawa na Księżyc
O Yeti!
SpongeBob Film: Na ratunek
Trolle 2
LEGO Przygoda 2
Śnieżka i fantastyczna siódemka
Rodzeństwo Willoughby
Naprzód
Toy Story 4
Król lew

(3) komentarze

  • Marcin12 stycznia, 2021Odpowiedz

    Moje dzieci są wniebowzięte

  • Dominika13 stycznia, 2021Odpowiedz

    Dodawajcie więcej filmów!!

  • Darek13 stycznia, 2021Odpowiedz

    Moje dzieci są wniebowzięte

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×